Vyhledávání:
Přihlášení:
Reklama:
Dnes je středa, 22. února 2017. Svátek má Petr
25.12.2016
BOHOSLUŽBY 2016
Seznam Bohoslužeb katolické Církve najde na novém webu Církve.
Šárka
 
01.06.2016
AVENTIA cateringové služby
Aventia - profesionální cateringové služby, samostatná cukrářská výroba, studená kuchyně pro rauty, garden party, rodinné oslavy. Catering s vlastním stylem. Tomuhle projektu přejeme mnoho úspěchů a spokojených zákazníků.
 
23.10.2014
SVĚT OPTIKY PROCHÁZÍ REVOLUCÍ

Jak dobře známo, brýle se bez brýlí špatně hledají. Lidé, mající problémy se zrakem, by o tom mohli dlouze vyprávět. Vždyť najít mezi širokou nabídkou přesně ty pravé, to je vyložená alchymie. Musí přeci být módní, zároveň maximálně pohodlné a musí samozřejmě splňovat dioptrické nároky. Často tak hledáte jehlu v kupce sena, něco „ušité“ na míru přímo Vám. Tak už nehledejte! Právě jste našli!

Gabriela Ambrozová
 
10.10.2014
Vyškovský Deník kantora od Davida Macha
„Kdo umí, umí. Kdo neumí, učí. Kdo neumí a neučí, sedí v parlamentu! Chcete vědět, co je na tom vlastně pravdy? Pak třímáte v rukou tu pravou knížku. Jsou učitelé ulejváci nebo nedocenění pracovníci? Zažívají muka nebo zábavu? Názory se různí, kdo by se s tím nesetkal...“
Šárka P.
 
09.06.2014
Tvrdá voda ve Vyškově je problém

Zdánlivá banalita jako tvrdá voda je ve skutečnosti velký problém. V měkké vodě se nesrovnatelně lépe pere, zatímco tvrdá voda vyžaduje dvakrát větší dávku pracích prostředků. Prádlo je i přesto nedokonale vyprané a zašedlé. S měkkou vodou se i lépe uklízí, netvoří se mapy vodního kamene na sanitární keramice, a tak není třeba žádný prostředek na jejich odstranění. Mýdla a šampóny více pění, všeho se dávkuje mnohem méně. Mizí nepříjemné pocity na pleti, svědění a pálení kůže, zmírňují se zdravotní potíže lidí s kožními problémy.
Jak se tento nepříjemný jev rozhodli řešit vlastníci bytových jednotek v projektu Nové byty Nábřeží se dočtete dále.

PR článek
 
09.02.2014
Převody nemovitostí podle nového občanského zákoníku
V dalším právnickém okénku nám Mgr. Klára Gottwaldová přiblíží změny v převodech nemovitostí, jak je od ledna upravuje nový občanský zákoník.
Věděli jste například kdo hradí daň, jak si požádat o novou službu sledování změn v katastru nemovitostí nebo kde najít formulář pro návrh na vklad vlastnického práva?
Mgr. Klára Gottwaldová
 
07.11.2013
Nový občanský zákoník - co je to "pacht"?

Pojem "pacht" zní poněkud archaicky a málokdo si pod ním umí něco konkrétního představit.
S novým občanským zákoníkem se však tento pozapomenutý institut vrací na scénu. Pojďme se v našem seriálu o právu a věcech kolem něj společně s advokátkou Klárou Gottwaldovou podívat, o co se vlastně jedná.

Mgr. Klára Gottwaldová
 
04.10.2013
Paragrafy ve Vyškově

Bude stavba součástí pozemku?

Od 1. ledna 2014 nás nemine v oblasti práva řada změn. Vstoupí v účinnost nový občanský zákoník. Spolu s Mgr. Klárou Gottwaldowou se každý měsíc seznámíme s některou z novinek, které nás čekají. V tomto článku se budeme okrajově věnovat oblasti nemovitostí.

Mgr. Klára Gottwaldová
 
16.09.2013
Čechyňské párové hody
Krátké ohlédnutí za uplynulým víkendem - čechyňské hody fotila Lucie.

Lucie
 
03.09.2013
Paragrafy ve Vyškově V.: Převod nemovitosti

Převod nemovitosti a základní kroky s převodem nemovitosti spojené

 

Ať už kupujete či prodáváte byt, dům, zahradu nebo třeba jen garáž, je třeba vždy postupovat v souladu se zákonem a přípravě dokumentů s převodem nemovitostí spojených věnovat značnou pozornost. A jelikož na našich stránkách máme i nabídku realit, přinášíme vám nyní ve spolupráci s Mgr. Klárou Gottwaldovou krátkou rukověť, jak postupovat krok za krokem.

Mgr. Klára Gottwaldová
 
02.09.2013
Praktický rozvrh hodin na školní rok 2013/2014

K prvnímu školnímu dni jsme si pro naše čtenáře připravili praktický školní rozvrh ve formátu A5 s přehledem všech prázdnin a přijímacích zkoušek platných pro náš okres.

Jednoduše si jej jediným kliknutím uložte buď jako .jpg nebo .pdf a stačí už jen vytisknout :)

Tiziana
 
21.06.2013
Jazykové kurzy pro veřejnost
 
Další produkty:

Doučování v domácím prostředí
 
Cena 350Kč/45minut, 450Kč/60minut (cena vč. DPH)
Výhoda: Doučovací probíhá v časech a prostředí, které si sami zvolíte.
 
 
Skupinová výuka
 
Máte kamaráda či kamarádku? Baví vás výuka jazyků, kde se mužete vzájemně motivovat k co nejlepším výkonům? Potom je pro vás skupinová výuka jazyků tou správnou volbou. Neváhejte a kontaktujte nás! Garantujeme Vám rychlý pokrok.
Více informací naleznete na webových stránkách www.tsmvyskov.cz
 
 
Jednodenní kurzy
 
Pracujete-li někde, kde musíte komunikovat se zahraničními klienty nebo se svými nadřízenými, kteří pochází z jiné země, bez plynulé angličtiny a němčiny prostě neobejdete. Zúčastněte se našich jednodenních kurzů anglického a německého jazyka! Více informací o těchto kurzech naleznete na www.tsmvyskov.cz
 
19.08.2013
Sraz Renault 19 Moravia Party & Oldtimer festival na letišti
V sobotu 17. srpna 2013 letiště ve Vyškově hostilo hned několik akcí souběžně a sešli se tam fandové různých strojů: historických a klasických samohybů, letecké techniky.
V neposlední řadě si tam dali sraz také členové Renault 19 Clubu, které na letišti čekala např. jízda zručnosti a sprinty.
Na místě byla naše reportérka Lucie, pokochejte se fotkami :)
Lucie
 
16.08.2013
Potraviny na pranýři

Seznam nebezpečných potravin on-line

Znáte užitečnou databázi nejakostních, falšovaných a nebezpečných potravin Potraviny na pranýři? Státní zemědělská a potravinářská inspekce do něj za posledního půl roku na základě svých šetření vložila 318 nových položek.
Jsou řazeny podle data zjištění nedostatku a druhu závadnosti. V okamžiku zveřejnění informace je již na předmětné potraviny uloženo opatření ke stažení z prodeje a spotřebitelé by se s nimi v obchodech již neměli setkat.
Přesto můžete získané informace zohlednit už při svém dalším nákupu.
Z velkých obchodních řetězců má v databázi nejvíce záznamů Tesco. Na společnost Tesco Stores ČR připadá 26 zveřejněných potravin. Naopak jediným z velkých řetězců, který aktuálně nemá v databázi žádný záznam, je síť diskontních prodejen Lidl. Necelá polovina zjištěných prohřešků se týká potravin domácího původu. Ze zahraničí mají nejvíce prohřešků Polsko a Slovensko.

Další užitečnou stránkou tamtéž jsou potravinové hoaxy, tedy po internetu šířené nedůvěryhodné zdroje informací, většinou poplašné.

 

Tiziana, ČTK
 
12.08.2013
Pejskaři vs. lidé
Vyhlášku města Vyškova číslo 9/2005, kterou se stanoví „Pravidla pro pohyb psů na veřejném prostranství“ aktuálně přetiskl Vyškovský zpravodaj - proč, to nám není zcela jasné, neboť jediné, co nás v této souvislosti napadá je otázka: Kolik bodů z této vyhlášky občané tohoto města dodržují? A kolik strážců zákona nad pořádkem v této oblasti alespoň občas bdí? Více čtěte v našem článku o nelehkém soužití pejskařů a lidí ;)
Tiziana, MěÚ Vyškov
 
06.08.2013
Deep Purple ve Slavkově
Naše reportérka byla na druhém pokusu o koncert Deep Purple ve Slavkově a tentokrát to vyšlo na jedničku. Luxusní zážitek korunovala "Má vlast" od Bedřicha Smetany v podání této britské rockové legendy - a to se cení!
Lucie
 
30.07.2013
Vyhrej vstupy na Malkovich Beach 2013

MALKOVICH BEACH OPEN AIR 2013
9. – 11. 8. 2013

Po velmi úspěšném 2. ročníku elektronického festivalu Malkovich Beach přichází velmi očekávaný ročník třetí. Pořadatelé, účinkující DJs a vlastně i samotní návštěvníci loni nasadili vysokou laťku taneční zábavy a letos ji zřejmě hodlají ještě posunout. Kombinace malebného prostranství koupaliště se dvěma hracími dny a slunným letním počasím je pro mnohé tancechtivé návštěvníky neodolatelná.
Tři z vás můžou tuto pohodu zažít na vlastní uši, stačí zkusit štěstí v naší soutěži.

 

Tiziana
 
29.07.2013
Paragrafy ve Vyškově IV.: Úskalí zákoníku práce

Sice si v současnosti užíváme letos pravděpodobně nejteplejší letní dny, i přesto však musí spousta z nás chodit do zaměstnání a někteří (zejména absolventi) se v září chystají nastoupit do prvního pracovněprávního vztahu. Pojďme si tedy připomenout, na co by zaměstnavatelé neměli zapomenout a na co by si zaměstnanci měli dát pozor.

Jak jste na tom se znalostí základních pojmů pracovního práva zjistíte díky dalšímu článku advokátky Mgr. Kláry Gottwaldové.

 

 

 

Mgr. Klára Gottwaldová
 
25.07.2013
Natáčení Dědictví II.

Dnes dopoledne bylo v Nemojanech a na hřbitově u Sv. Martina v Lulči neobvykle živo - filmařský štáb včetně hlavního představitele Bolka Polívky zde natáčel druhý díl dnes již kultovního filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntág.
Jestli vás zajimá, co pohledávali na hřbitově, snad můžeme prozradit, že se natáčela scéna s pohřbem Vlastičky... čímž se elegantě vyřešila další účast Dagmar Havlové :)

Za foto děkujeme naší super-akční reportérce Lucii :)

Lucie
 
08.07.2013
Paragrafy ve Vyškově III.: Jak být úspěšným věřitelem

Minule jsme se zabývali postavením dlužníka a jeho právy a povinnostmi ve vztahu k věřiteli.
Dnes se podíváme jak na vaše (nedobytné) pohledávky - užitečné tipy a informace spolu s praktickými odkazy a vzory ke stažení vám již pravidelně přinášíme ve spolupráci s Mgr. Klárou Gottwaldovou.

Mgr. Klára Gottwaldová
 
06.07.2013
Moped Rallye Rychtářov 2013

V sobotu 5. července se v Rychtářově jel již 14. ročník Moped Rallye Rychtářov a zároveň druhý závod Hrací Karty Moped CupuJak klání mopedů dopadlo?
Kategorie originálních strojů: 1. Karel Mlčoch (Mototeam Žešov), 2. Erik Mikulášek (Moped Team Rychtářov
) a 3. Igor Václavík (Kámen PLUS s.r.o. - racing team).
Kategorie speciálů: 1. Tomáš Fusek (Valašské Meziříčí), 2. Jindřich Ulčák (Palkovice) a 3. Milan Skopal (Němčice na Hané)

Jelikož ale věříme, že radost z jízdy je to hlavní, že není až tak důležité zvítězit, nýbrž zúčastnit se a hlavně dojet, přinášíme trojdílný fotoreport, kde toho svého závodníka-favorita najde opravdu každý :)

I. část
II. část
III. část

Tiziana
 
07.07.2013
V. ročník Lulečské lávky
Sobota prodlouženého červencového víkendu patřila v Lulči všem, kdož se nebojí vody a srandy. Konal se zde pátý ročník Lulečské lávky. Po zamračeném poledni se postupně udělalo krásně, a tak i soutěžících bylo nakonec dost. Pro ty kdo se chystají na Libuš za koupáním máme dobrou zprávu, dětské brouzdaliště je již opraveno a s nově napuštěnou vodou v provozu. Za rodinné vstupné zaplatíte sympatických 100,-Kč, jednotlivě dospělí 40,-Kč, děti 20,-Kč.
Tiziana & LuciLuc
 
29.06.2013
Oldtimer Festival 2013, zámek Slavkov
Letošní jubilejní ročník se počasím vyvedl excelentě, připadl na jeden z nemnoha dnů v roce, kdy je tak akorát :) účast byla opět hojná, ba až rekordní - vše se vyfotit při nejlepší vůli nedalo, přinášíme alespoň zlomek vší té veteránské parády.
Tiziana
 
18.06.2013
Dny otevřených dveří projektu Nové byty Nábřeží již o tomto víkendu

Pokud máte právě tento víkend volný, udělejte si čas a přijďte navštívit projekt Nové byty Nábřeží, který si připravil spoustu zajímavých výhodných nabídek a dárků. Na své si přijdou i děti, ty tedy zcela určitě doma nenechávejte.   

06.06.2013
Paragrafy ve Vyškově II.: Jak "správně" dlužit

Po prvním díle o tom jak se bránit "šmejdům" a problematice práv spotřebitele všeobecně, přinášíme druhý díl našeho právnického okénka, a to na téma neméně žhavé:

Jak zkrotit dluhy, co dělat a čemu se naopak vyhnout?

Vyškovská advokátka Klára Gottwaldová vám poradí, čtěte dále...

 

Mgr. Klára Gottwaldová
 
04.06.2013
Žán z Vážan Fest 2013
Přinášíme několik momentek z druhého dne (soboty 1. června) letošního Žán z Vážán festu.
Těžko říci, nakolik se na oproti loňskému ročníku slabší návštěvnosti podepsalo nepřející počasí a nakolik dramaturgie festivalu. Každopádně tato událost zůstává místem setkávání lidí naladěných na stejnou, pohodovou vlnu :)
Tiziana
 
03.06.2013
Sportovní odpoledne s VZP
Akce nejen pro děti se konala v sobotu 1.června ve venkovním areálu Jednoty Orel Vyškov.
Hlavním tématem byl pohyb ve všech jeho podobách a potažmo udržování se v kondici: aerobic, jumping, spinning, zumbatonic pro děti a také soutěže a hry pro děti.
Návštěvníci využili také bezplatné výživové poradenství, měření tělesného tuku a tlaku krve. A tak ten, kdo se nenechal odradit poněkud pošmourným počasím, nelitoval.
31.05.2013
Fashion Show - letní sezóna 2013

Coby ženy bedlivě sledující trendy jsme v redakci s potěšením přijaly pozvání na módní přehlídku této sezóny, která se konala ve čtvrtek večer ve velkém sále Muzea ve Vyškově.
Přinášíme vám malou ochutnávku modelů, kterými se mohli kochat návštěvníci této akce. Také jsme se nechaly nalíčit, poradili nám při výběru nových brýlí a v neposlední řadě jsme neodolaly skvělým koktejlům :)

Tiziana
 
26.05.2013
Mejdan pro starý 5

Další Mejdan pro všechny, kteří mají mladická léta za sebou, avšak do důchodu daleko, se konal v 26. května 2013 v B-29.
Hity svého mládí k tanci i poslechu již tradičně roztáčeli DJs JayKay, 10, Kummo a Nasty, parket byl opět beze zbytku zaplněn :)

Tiziana
 
21.05.2013
Koncert MC Strapo & DJ Spinhandz v B29
Wyschkof sidy crew zase jednou dokázala, že umí dělat koncerty a zvát ty pravá jména - což mimo jiné dokazuje nejdelší fronta na autogram, kterou kdy kdo v B29 vůbec měl :)
Čekujte fotky...
Erol
 
19.05.2013
Pohádkový les v Rychtářově
Tuto sobotu pořádal Moped Team Rychtářov "Pohádkový les" - tradiční akci pro děti, kterou pečlivě a dlouho připravuje na sto nadšených ochotníků a která má rok od roku větší účast.
Letos to bylo na několik desítek rodin s dětmi, které postupně vyrážely na trasu vedoucí od hřiště u rychtářovské hospody do blízekého lesa. Tam je čekala přes dvě hodiny dlouhá procházka kolem celkem dvanácti pohádkových stanovišť.
Tiziana
 
17.05.2013
Rekord v tančení Hanácké besedy pokořen!

Přesně čtyřistačtyřicet účinkujících z různých folklórních spolků předtančilo dnes odpoledne na náměstí ve Vyškově Hanáckou besedu. Počasí nakonec vydrželo a tak hravě překonali loňský rekord. Vyhlášení nového rekordu za účasti komisaře z pelhřimovské agentury Dobrý den zakočilo akci Hanácké deň, která se koná ve Vyškově pravidelně již čtvrtým rokem.

Tiziana
 
15.05.2013
Středeční farmářské trhy ve Vyškově
Oběhli jsme dnes pro vás první z pravidelných středečních trhů na Masarykově náměstí ve Vyškově.
Posuďte sami, nakolik je sortiment vyhovující. Opět se kromě potravin vloudily i stánky, kde můžete sehnat vše od mýdla až po opium :))
A kdo by měl pocit, že by ho před 16h mohli v zaměstnání postrádat, nechť vyšle svého seniora ;)
Tiziana
 
04.05.2013
Soutěž o lístky na Žán z Vážan
Do dalšího ročníku festivalu Žán z Vážan zbývá necelý měsíc. Jeho pořadatelé se rozhodli po dvou letech vrátit k jarnímu termínu festivalu. Další změnou je, že festival bude dvoudenní.
Nyní vám přinášíme možnost vyhrát nejen volný vstup na oba dny, ale i tričko dle vlastního výběru a další ceny :)
06.05.2013
Paragrafy ve Vyškově

Nově našim čtenářům budeme ve spolupráci s advokátkou Klárou Gottwaldovou každý měsíc přinášet právní rady, týkající se nejrůznějších témat, které v životě potkávají každého z nás.

Jako první se budeme věnovat problematice spotřebitelských smluv, aneb:
Jaká mám jako spotřebitel práva, pokud si koupím zboží přes internet, na předváděcí akci či v kamenné prodejně? 

Více se dozvíte v našem článku.

Mgr. Klára Gottwaldová
 
11.05.2013
Výstup na Liliovou horu

Mnoho z nás jezdí denně kolem, kostel Sv. Martina tyčící se nad Nemojany je vidět z dálnice pokaždé, když se blížíte do Vyškova.
Kdo z vás ale věděl, že ten kopeček, na kterém stojí, se jmenuje Liliová hora a její osídlení se datuje až do doby bronzové? A asi jen málokdo měl možnost prohlédnout si útroby kostelíku a pokochat se krásným výhledem.
Díky Klubu českých turistů, který na 11. května 2013 naplánoval tento výstup a paní fotografce Lucii se můžete tímto malebným koutem našeho kraje potěšit i vy :)

Lucie Danko
 
02.05.2013
Vyškovské Majáles 2013

Zatímco počasí pořadatelům letos přálo, místním zdá se je zatěžko Vyškovské Majáles podpořit a raději postávají "za plotem". Opravdu si myslíte, že zorganizovat 12hodin hudby na třech stageích je možné bez vstupného? Bez podpory a jakékoli dotace města? Je to škoda a vězte, že až nad tímto městem promotéři zlomí hůl a začne ta pravá nuda ve Vyškově, dodáme jen: můžeme si za to sami. Děkujeme pořadatelům za organizačně i hudebně zvládnutou akci a všem, kteří ji podpořili!

Tiziana
 
29.04.2013
WBS BikeFest Bučovice

Slunce, závodnická elita a davy diváků. O tom všem si mohl Rousínovský BikeFest nechat jen zdát. I když pro letošek, jako kandidátský podnik do seriálu WoodBike Series 2014 si totiž nevedl vůbec špatně.
Pěkně připravenou trať o dvou různých trasách vyzkoušelo ve 4 rychlostních zkouškách 56 závodníků. Ani zatažená obloha jim nebránila v urputných bojích v celkem 5 kategoriích. Stejně jako přeháňky či déšť se závodu vyhýbaly také vážnější zranění.

Petr Hill
 
18.04.2013
Vyškovské Majáles 2013 - soutěž o volné vstupy!

Již za několik dní se rozezní tři stage plné nejrůznější hudební nabídky. Jako každý rok, poslední den v měsíci dubnu, se v srdci Vyškova, v parku Bedřicha Smetany, koná pravidelné studentské veselí - Vyškovské Majáles.
Nyní máte šanci vyhrát jeden ze tří volných vstupů!


Tiziana
 
15.04.2013
Nová podoba Havana Music Baru

Těsně před začátkem sobotní Alternite v režii Kooki Dirt DJs jsme měli jako první možnost vidět novou výzdobu Havana Music Clubu.
Dekorace z dílny Cyreala, ostravského umělce který je členem Cybofunk crew, vznikaly celý týden.
Fluorescentní UV malby pozvedly interiér klubu opět o něco výš, škoda jen, že po dobu naší přítomnosti v klubu nepřišlo magickou atmosféru obdivovat více clubberů.

Tiziana
 
02.04.2013
Michael Burian poprvé ve Vyškově! Soutěžíme o 5 vstupů.

Český DJ a producent Michael Burian patří ve své zemi k nejznámějším umělcům moderní hudební scény. Michael je ovšem dobře znám i za hranicemi své země. V současné době je jedním z nejvyhledávanějších DJ's Střední Evropy a jeho vystoupení můžete slyšet na eventech po celé Evropě.

Havana Music Club představí 26. dubna tuto DJskou hvězdu poprvé ve Vyškově a nyní máte šanci získat jeden z pěti volných vstupů v naší soutěži :)

Tiziana
 
26.03.2013
PSH dorazí v sobotu do Vyškova, vyhrajte tři vstupenky!

V sobotu 30. 3. dorazí do vyškovského klubu B-29 legendární hip hopová formace PSH, zámá i pod názvem Peneři Strýčka Homeboye. Na naší hudební scéně působí nepřetržitě od 90. let a po celou dobu patří mezi ty nejshopnější, kteří udávají směr ve svém žánru.

Ve spolupráci s Wyschkof sidy crew jsme pro naše čtenáře připravili soutěž o tři vstupenky - čti dál a vyhrávej!

Nasty
 
26.03.2013
Harmonogram čištění komunikací po zimní údržbě 2013

Po dlouhé a stále ještě nekončící zimě města zahajují jarní čištění cest a chodníků.
Na tento čtvrtek bylo naplánované také čištění silnic ve Vyškově, nicméně kvůli komplikacím s počasím ho vedení okresního města odložilo na úterý 2. dubna.
Včasné nepřeparkování auta vás může přijít až na tisíce korun - v přiloženém harmonogramu najdete datum čištění ve vaší ulici.

17.03.2013
Smrtná neděla

Dnešní slunečný, avšak díky čerstvému větru stále ještě mrazivý den, si vybraly děti z folklórního sdružení Klebetníček k vynesení Smrtky z města a uvítání jara.
Snad se už konečně dočkáme!

Tiziana
 
06.03.2013
Soutěž ke svátku žen o ošetření pleti a další ceny

S blížícím se dnem žen přinášíme ve spolupráci se Studiem MCMO našim čtenářkám soutěž.
Miroslav Omasta, majitel a provozovatel Studia MCMO ve Vyškově poskytuje mimo jiné i kosmetické služby a denní i společenské líčení.
Pro vaše nové, krásnější já :)

PR článek
 
02.03.2013
Dětský karneval MC Radost 2013

Mateřské centrum Radost uspořádalo v sobotu 2. března 2013 tradiční dětský karneval.
Veselí klauni děti provedli programem plným hudby, tance, her a soutěží, na všechny se dostaly dárky z bohaté tomboly; na rodiče rodiče pak čekala kávička a zákusek :)
Těšíme se za rok zase!

Tiziana
 
17.02.2013
Hip Hop in da Wyschkof

Hip Hop in da Wyschkof

Letošní sezónu ve Wyschkof sidy zahájila v sobotu 16. února hopka s klasickou domácí sestavou. B-29ka zněla poctivým hip hopem pod vedením DJs Supet, Alyaze, Sopa a Nastyho a my jsme byli u toho.

Tiziana
 
07.02.2013
Novinka - Bowen masáže již i ve Vyšově

VALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ O MASÁŽE A DALŠÍ CENY

Studio MCMO ve Vyškově poskytuje mimo jiné  i „Bowen masáže“ neboli Bodovou myofasciální techniku (BMT).

Je zejména vhodná k odstranění bolesti zad, kolen, ramen, migrén, stresových stavů apod.

PR článek
 
01.02.2013
Šetřete čas i peníze! Váš operátor a banka na jednom místě.

Vodafone, Raiffeisenbank a Raiffeisen stavební spořitelna se spojily a připravily pro vás speciální bankovní balíčky, které jsou díky kombinaci s telefonními službami Vodafonu zajímavější a levnější, než když je pořizujete odděleně.

PR článek
 
20.01.2013
Maškarák v Bombasticu 2013

Le-gen-dár-ní maškarní večírek, i přes mírné technické potíže s novým fotoaparátusem vám přinášíme ty nejlepší "masky" :)

Tiziana
 
21.12.2012
PF 2013

Všem svým čtenářům a příznivcům přejeme klidné Vánoce v rodinném kruhu a v nadcházejícím roce hodně zdraví a úspěchů.

S potěšením konstatujeme, že konec světa se prozatím nekoná, proto by se vám mohl hodit náš praktický kalendář na rok 2013, který si můžete na našich stránkách stáhnout a sami vytisknout.

VeVyškove.cz
 
17.12.2012
Kvalitní jazykové kurzy pro veřejnost od TSM

Vzdělávací agentura TSM, spol. s.r.o. vypisuje kurzy pro veřejnost pro první semestr roku 2013.

 

Monika Losmanová
 
17.11.2012
TENHLE MEJDAN BUDE PRO STARÝ 4

TENHLE MEJDAN BUDE PRO STARÝ 4 
Páteční večírek dříve narozených v B-29 asi netřeba komentovat. DJská sestava JayKay, 10, Kummo a Nasty se už tradičně předháněla v peckách z devadesátek a "pamětníci" si to náležitě užili... ostatně, posuďte sami :)

Tiziana
 
04.11.2012
Víkend s četníky v Rychtářově

Místní rodáci ve spolupráci s Četnickou pátraci stanicí v Pardubicích uspořádali pro širokou veřejnost akci pod názvem Víkend s Četníky v Rychtářově.

Četníci v prvorepublikových uniformách předveli scénky založené na skutečných případech, v sále místního hostince se konala výstava o četnické stanici s mnoha zajimavými exponáty.

Tiziana
 
02.11.2012
Cocktail bar Karibská perla

Dostanete čas od času chuť na poctivý cocktail z nejlepších ingrediencí? Hledáte s přáteli ideální místo na rozjezd, než se vrhnete do víru noci? Ideální místo pro vaši oslavu nebo podnikový večírek? Máte pocit, že nic z toho není ve Vyškově možné..?

My jsme takové místo pro vás objevili!

 


Včera jsme zaznamenali 34382 návštěv od 169 unikátních návštěvníků (nebo chcete-li 909 unikátních IP). V rámci nadstandardní inzerce jsme zobrazili 73138 reklamních banerů a stránky našich inzerentů navštívilo 43 potenciálních nových klientů.
Počasí pro dnešek
Dnes, 22.02.2017
polojasno
23/27
14/10
(den) (noc)
Novinky emailem
Chcete být neustále v obraze? Zadejte svou emailovou adresu a my Vám dáme včas vědět.
Pošlete pohlednici

© Copyright 2006-2007 Šárka Patermannová, Jan Čepelák. Obsah stránek je duševním vlastnictvím uvedených autorů a přebírání obsahu je bez písemného svolení nepřípustné.
© Copyright 2005-2007 VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., (poskytované regionální zpravodajství)
© Copyright 1998-2007 MAFRA a.s. (poskytované zpravodajství)
cd_6d6ac1094255927a4f513de20c2d7d0f